Vít Hynek

Menu
Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Servis a opravy oken a dveříhttps://www.oknoservis1.czseřízení oken,dveří servis oprava oken a dveřÍ výměna těsnění,kování oken a dveří,

Jsem autorizovaný projektant v oboru pozemních staveb. Jsem členem České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, ve které jsem veden pod členským číslem 0602763. Ke své práci jsem vystudoval příslušné stavební vzdělání. 

Své zkušenosti v oboru jsem získával při realizaci provádění staveb, práci ve veřejném sektoru i v soukromých složkách na organizačních pozicích. 

Při své práci, pro dosažení maximální kvality nabízených služeb, úzce spolupracuji mimo jiné s odborníky z oboru energetiky, požární bezpečnosti, statiky a dynamiky staveb, radiační ochrany i se specialisty na správu dotačních titulů.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah